Doğalgaz Tesisatı Yapımı

Doğalgaz Tesisat Yapımı

Doğalgaz Tesisatı Yapımı

İşyerleriniz, özel konutlarınız, fabrikalar ve daha pek çok yer için uzman kadromuzla doğalgaz tesisatı yapımı işlemini tüm aşamaları ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Her şeyden önce doğal gaz, fosil kökenli ve yanıcı gazların bir karışımıdır. Fosil kökenli olması nedeniyle yer altından elde edilir. Renksizdir ve toksik gaz içermez. Enerji sağlamak için kullanılan bu gaz, evlerde ve işyerlerinde en çok kullanılan sistemlerden biridir. Doğru kurulum, sağlıklı bir enerji projesinin kalbidir. Bu projelerde alanında uzman bir firma ile çalışmak hem güvenilir hem de temiz olduğu için önemlidir. Çünkü bir doğalgaz sisteminde olası bir gaz kaçağı olabilecek en büyük risktir. Öte yandan projede güvenlik ekipmanlarının doğru kullanılması ve proje detaylarında yer alan malzemelerin en kaliteli olması kesinlikle önemlidir.

Doğalgaz tesisatı kolon tesisatı ve iç tesisat tesisatı olarak ikiye ayrılmaktadır. Doğalgaz tesisatları, gaz dağıtım şirketleri tarafından onaylanmış ve sertifikalandırılmış firmalar tarafından yapılmaktadır. Doğalgaz santralinin inşaatı iki bölümden oluşmaktadır. İlk aşama proje aşaması, ikinci aşama ise kurulumun tamamlanmasıdır. Üretimimiz, gaz dağıtım şirketleri tarafından onaylanmış bir doğalgaz tesisat yapımı projesi kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Bugün, her yer doğalgaz boru hatlarıyla doldurulmaya devam ediyor. Sizlerin de hattan gelen gazı kullanabilmesi için gerekli dahili donanıma sahip olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca abone olarak doğalgazınızı açmak için gerekli diğer adımları da tamamlamalısınız. Bir doğalgaz tesisatının yapım aşamalarının olmazsa olmazı olan bu işlemler için firmamız ile anlaşarak gerekli işlemleri kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olarak; apartman, hastane, alışveriş merkezi, bar kahve vb. doğalgaz tesisatı gibi hizmetler vererek her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Ayrıca onaylı bir firma olarak binalara doğalgaz tesisatını baştan sona kusursuz bir şekilde yapıyoruz.

Doğalgaz tesisat projesinin devreye alınması ve montajının ardından tesisatın tüm bakım ve onarım sürecini de üstleniyor bu sürecin konusunda deneyimli, konusunda uzman ekipler tarafından yönetilmesini sağlıyoruz.

Proje Aşamasını Titizlikle Gerçekleştiriyoruz

Firmamız doğalgaz tesisatı yapımı gerçekleştirmek için doğalgazı kullanılabilir duruma getirerek evlere, işyerlerine, fabrikalara doğalgaz tedariği yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini önemseyen doğalgaz tesisatı, teknik donanıma sahip ve sertifikalı ustalarımız tarafından, projeye uygun ve kaliteli malzeme ile son tüketiciye anahtar teslimdir.

Yetki belgesine sahip olan mühendislerimiz tarafından titizlikle yürütülen projeler yetkili teknisyenlerimiz tarafından temiz  çalışma, estetik görünüm ve beklentiler dikkate alınarak müşteri istekleri odaklı olarak gerçekleştirilmektedir. Lisanslı bir firma olarak ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz ve yaptığımız keşiflere göre proje hazırlamaya başlıyoruz. Kurulum yeri ister küçük bir işletme ister konut veya büyük bir fabrika olsun, gerekli projeyi hemen bir IT ortamında hazırlıyoruz. Bu bulgu ile inşaat planını hassas bir şekilde ölçüyor, kombi, boru hattı ve petek kazan çeşitlerini tespit ediyor ve proje detaylarında belirtiyoruz.

 

Doğalgaz Döşeme İşleminde Sorunsuz Çözümler

Doğalgaz tesisatı yapımı hususunda önemli ve son aşama olan döşeme işlemi ve kontrol işleminde gerekli tüm adımları usulünce uyguluyoruz. Projedeki vanaları ve boruları bina içinde uygun bir şekilde buluyoruz. Ardından vanaları ve hat borusunu uygun şekilde yerleştirmek için tesisatın içinden geçeceği duvarların delimini gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında da duvarda özel olarak tanımlanmış parçaları onarıyor vana ve önceden ölçümlerin yapıldığı boruları sabitliyoruz.

Vanalar, borular, radyatörler, bağlantı klemensleri, bağlantı boruları, basınç regülatörleri, ısıtıcılar, kombiler vb. malzemeleri son derece kaliteli seçiyor,  proje planına uygun olacak şekilde tesis ettikten sonra doğalgazın yanması için gerekli sistem kuruyoruz. Son aşamada ise güven sağlama açısında tüm sistemi titiz bir çalışma ile test ediyoruz.