HİZMETLER

ÖZ DİNAMİK MÜHENDİSLİK MEKANİK DOĞALGAZ

Kurulduğumuz 1999 yılından itibaren kazandığımız sektörel tecrübelerimiz ile İstanbul Avcılar ve çevresinde kombi, radyatör satışı, bireysel doğalgaz sistemleri uygulaması, merkezi sistem, havalandırma, yangın, pis su, temiz su tesisatı uygulamaları alanında faaliyet gösteren bir işletmeyiz.

Özel işletmelere, kamu kuruluşlarına ve mülki idarelere alanında uzman mühendislerimiz ile profesyonel hizmet sunuyoruz. İGDAŞ Yetki numaramız 7004512.

Doğalgaz Tesisatı YapımıKonutlarınız ve işyerleriniz için uzman kadromuzla doğalgaz tesisatı yapımı işlemini tüm aşamaları ile birlikte gerçekleştiriyoruz.

Sanayi Tesisatı YapımıSanayi tesisatı yapımı konusunda oldukça kaliteli ve kalıcı çözümler sunan firmamız sanayi ve endüstri alanlarında pek çok sistemi sizler ile bir araya getiriyor.

İşyeri Tesisatı Yapımıİşyeri tesisatı yapımı, firmamız tarafından gerekli tüm adımlar uygulanarak çözüm odaklı ve yüksek güvenlikli anlayış çerçevesinde yapılmaktadır.

Kat Kaloriferi Tesisatı YapımıKat kaloriferi tesisatını evinize ve işyerinize alanında uzman ekibimiz ile özenle kuruyoruz.

Merkezi Sistem Tesisatı YapımıFirmamız; uzun yılların verdiği sektörel tecrübe ile yangın tesisatlarında, güvenliğiniz için profesyonel hizmet vermektedir.

Yangın Tesisatı YapımıFirmamız; uzun yılların verdiği sektörel tecrübe ile ıslak ve kuru yangın tesisatlarında güvenliğiniz için profesyonel hizmet vermektedir.

Havuz Tesisatı YapımıKullanışlı ve rahatlatıcı havuz yapısının sağlanması açısından firmamız uluslararası standartlarda havuz tesisatı yapımı gerçekleştirmektedir.

Havuz YapılmasıÖz Dinamik Mühendislik olarak iç ve dış mekan havuz projelerinde, standartlara uygun olarak kullanışlı, güvenlikli, sağlam alt yapılar üretiyoruz.